Informācija pacientiem!

No 16.10.19.-23.10.19. būšu ārpus Latvijas un arī interneta sakariem.

Uz visiem jautājumiem un konsultāciju pierakstiem atbildēšu no 24.10.2019.

Esiet veseli un priecīgi, izbaudiet silto rudens nedēļu!

Homeopātijas kursi ģimenes veselībai.

Kursus var apmeklēt visi interesenti. Nodarbības notiks 5 reizes katru ceturtdienu no 24.10.19. līdz 21.11.19. 

Pozitīvam un rezultatīvam iznākumam vēlams apmeklēt visas reizes. Katras nodarbība notiek Kr. Valdemāra iela 103 homeopātijas prakses telpās 18.30-20.30. Apmaksa-viss  kurss  80 eiro, atsevišķa nodarbība 20 eiro.

Pieteikšanās  un informācija pa e pastu s.liepa@inbox.lv

Uz tikšanos !!!


Lejuplādēt kursu tēmas un to norises laika grafiku    Skatīt dokumentu


Informācija par mani.....

Medicīnā strādāju 27 gadus un mīlestība uz šo nodarbošanos man ir tikai gadu gaitā pieaugusi. 1998. gadā es absolvēju Latvijas Medicīnas Akadēmiju un kā ārsts esmu apguvusi 3 specialitātes - homeopāts, ģimenes ārsts un elektroakupunktūras diagnostika pēc Folla metodes.

Pirmā nozīmīgā saskarsme ar homeopātiju man bija vēl mācoties 3. kursā, kad pediatrijas nodarbības pasniedzēju aizvietoja homeopāts un stāstīja, protams, par homeopātiju. Informācija par homeopātiju man bija kā zibens spēriens un uzreiz sapratu, ka gribu kļūt par homeopātu, un tālāk jau viss notika likumsakarīgi.

Es iepazinos ar klasisko homeopātiju un ar pasaulē atzītāko klasiskās homeopātijas dižgaru Džordžu Vitulkas , kurš Grieķijā Alonisas salā ir nodibinājis  Starptautisko Klasiskās Homeopātijas Akadēmiju . Tur man bija iespēja vairākas reizes piedalīties homeopātijas meistarklasē un dziļāk praksē izprast homeopātijas teoriju

Vēlāk zināšanas par homeopātiju un tās pielietošanu papildināju arī pie  Dario Spinedi  Vācijā un semināros, kas tika organizēti tepat Latvijā.

Nu jau 2 gadus kā homeopātijas pasniedzēja esmu arī ārstu Tālākizglītības programmā - ārstiem, kuri vēlas iegūt homeopāta specialitāti.

Homeopātija manā praksē ir metode, kas ir vistuvākā un kuras darbība un filozofija ir man vispieņemamākā ārstēšanas metode, bet reāli iznāk kādreiz izmantot arī savas zināšanas klasiskajā medicīnā. Kaut arī uzskatu, ka medicīna kopumā ir viena - tā ir Visuma enerģijas instruments ārsta rokās un tās uzdevums ir palīdzēt pacientam no visas sirds un izmantot visas savas zināšanas un pieredzi otra cilvēka labā.

Savā praksē par mērķi esmu izvirzījusi ne tikai cilvēku ārstēšanu, bet arī izglītošanu par dzīvesveidu, domāšanu un dažādiem citiem paņēmieniem, kas cilvēkus darītu laimīgus un atrastu ceļu pašiem pie sevis.

Mēs varam dot tikai to, kas ir mūsos un ko mēs pārzinam. Tad tas strādā un dod labumu arī citiem. Un cilvēka sirds to jūt...

                                                                                                                                                                         Santa Liepa

Jums ir jautājumi par Homeopātiju?

Vai ir iespējams pārdozēt homeopātisko līdzekļu lietošanā? Vai arī homeopātijā ir uztura bagātinātāji un citi līdzekļi slimību profilaksei? Vai homeopātam ir jābūt ārsta izglītībai? Ar ko homeopātiskā terapija atšķiras no klasiskās medicīnas? Vai homeopātiskajiem preparātiem ir blakusparādības? Vai ir pieejami homeopāta pakalpojumi arī ārpus Rīgas? Kā homeopātija var palīdzēt topošām māmiņām? Kā homeopāti izmeklē pacientus? Vai homeopātiskie līdzekļi katram pacientam ir individuāl?

                       Skatīt atbildes {teksts}                

  Skatīt video .