Cienījamie pacienti!
Sakarā ar notiekošo šobrīd Latvijā un pasaulē, ar koronavīrusa Covid-19 izplatību un pieņemtajiem Latvijas Republikas Ministru Kabineta lēmumiem, atgādinu Jums, ka ir pieejamas online konsultācijas. Neapdraudēsim sevi un citus. Būsim atbildīgi. Nepieciešamības gadījumā lūgums sazināties pa elektronisko pastu 
[email protected], tālr: +37129889024 { arī Whatsapp} vai skype { pēc kontaktēšanās pa vienu no iepriekš norādītajiem veidiem}.


Aktuāla informācija par visiem saziņas tālruņiem COVID-19 infekcijas laikā Latvijā.
NMPD ir izveidojis bezmaksas tālruni 8303 COVID-19 analīžu pieteikšanai! Tālrunis ir bez maksas un darbojas katru dienu no plkst. 9.00 līdz 18.00.

Ja no ārvalstīm atgriežas pacienti, kuriem parādās akūtas respiratoras infekcijas simptomi, ir jāzvana uz 113 . Analīzes tiks paņemtas mājās vai pacientus novirzīs uz analīžu telti. Jārēķinās ar ilgu gaidīšanu, bet nav par to jāsatraucas. Var zvanīt Gulbja laboratorijai pa tālr.: +371 67801112 .
Jautājumiem un konsultācijām par COVID – 19 ir domāts tālr.: 67387661 .
Gadījumā, ja operatīvajiem dienestiem ārkārtas situācijā nepieciešams sazināties ar SPKC, lūdzam izmantot šādus kontakttālruņus: darba dienās, SPKC darba laikā (no 8:30 līdz 17:00) lūdzam zvanīt uz telefona numuru 67271738 .Savukārt ārpus SPKC darba laika, no plkst. 17:00 līdz 08:30, kā arī svētku un atpūtas dienās, iespējams sazināties ar dežurējošo epidemiologu, zvanot pa mobilo tālruni 28343552 .

Koronavīruss un imunitātes nostiprināšana. Kā pašu spēkiem varam uzlabot imunitāti COVID-19 uzveikšanai!


Informācija par mani.....

Medicīnā strādāju 32 gadus un mīlestība uz šo nodarbošanos man ir tikai gadu gaitā pieaugusi. 1998. gadā es absolvēju Latvijas Medicīnas Akadēmiju un kā ārsts esmu apguvusi 3 specialitātes - homeopāts, ģimenes ārsts un elektroakupunktūras diagnostika pēc Folla metodes.

Pirmā nozīmīgā saskarsme ar homeopātiju man bija vēl mācoties 3. kursā, kad pediatrijas nodarbības pasniedzēju aizvietoja homeopāts un stāstīja, protams, par homeopātiju. Informācija par homeopātiju man bija kā zibens spēriens un uzreiz sapratu, ka gribu kļūt par homeopātu, un tālāk jau viss notika likumsakarīgi.

Es iepazinos ar klasisko homeopātiju un ar pasaulē atzītāko klasiskās homeopātijas dižgaru Džordžu Vitulkas , kurš Grieķijā Alonisas salā ir nodibinājis  Starptautisko Klasiskās Homeopātijas Akadēmiju . Tur man bija iespēja vairākas reizes piedalīties homeopātijas meistarklasē un dziļāk praksē izprast homeopātijas teoriju

Vēlāk zināšanas par homeopātiju un tās pielietošanu papildināju arī pie  Dario Spinedi  Vācijā un semināros, kas tika organizēti tepat Latvijā.

Nu jau 2 gadus kā homeopātijas pasniedzēja esmu arī ārstu Tālākizglītības programmā - ārstiem, kuri vēlas iegūt homeopāta specialitāti.

Homeopātija manā praksē ir metode, kas ir vistuvākā un kuras darbība un filozofija ir man vispieņemamākā ārstēšanas metode, bet reāli iznāk kādreiz izmantot arī savas zināšanas klasiskajā medicīnā. Kaut arī uzskatu, ka medicīna kopumā ir viena - tā ir Visuma enerģijas instruments ārsta rokās un tās uzdevums ir palīdzēt pacientam no visas sirds un izmantot visas savas zināšanas un pieredzi otra cilvēka labā.

Savā praksē par mērķi esmu izvirzījusi ne tikai cilvēku ārstēšanu, bet arī izglītošanu par dzīvesveidu, domāšanu un dažādiem citiem paņēmieniem, kas cilvēkus darītu laimīgus un atrastu ceļu pašiem pie sevis.

Mēs varam dot tikai to, kas ir mūsos un ko mēs pārzinam. Tad tas strādā un dod labumu arī citiem. Un cilvēka sirds to jūt...

                                                                                                                                                                         Santa Liepa-Avotkalna

Jums ir jautājumi par Homeopātiju?

Vai ir iespējams pārdozēt homeopātisko līdzekļu lietošanā? Vai arī homeopātijā ir uztura bagātinātāji un citi līdzekļi slimību profilaksei? Vai homeopātam ir jābūt ārsta izglītībai? Ar ko homeopātiskā terapija atšķiras no klasiskās medicīnas? Vai homeopātiskajiem preparātiem ir blakusparādības? Vai ir pieejami homeopāta pakalpojumi arī ārpus Rīgas? Kā homeopātija var palīdzēt topošām māmiņām? Kā homeopāti izmeklē pacientus? Vai homeopātiskie līdzekļi katram pacientam ir individuāl?

                       Skatīt atbildes {teksts}                

  Skatīt video