Pirmā konsultācija - konsultācija ilgst līdz 1,5h, līdzi jāņem aizpildīta anketa    Lejuplādēt anketu  un medicīnisko izmeklējumu rezultāti. Konsultācijas maksā iekļauti telefoniska atskaite un homeopātiskie preparāti.

Atkārtota konsultācija   - konsultācija ilgst līdz 1h, konsultācijas maksā iekļauti telefoniska atskaite un homeopātiskie preparāti.

Pacientu bērniem - uz pirmo konsultāciju vēlams nākt abiem vecākiem.

Personām ar īpašām vajadzībām  - ārsta prakses vides pieejamība nav nodrošināta, jo ārsta konsultācijas ir iespējamas pēc pacienta dzīves vietas.

Pacientu pieņemšana notiek tikai pēc individuāla pieraksta.

UZMANĪBU!

      Sakarā ar Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu  2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti, lūgums  apstiprināt pacienta anketas sākumā savu piekrišanu  personas datu izmantošanai  tikai medicīniskos nolūkos  Santas Liepas-Avotkalnas ārsta homeopāta privātpraksē.


Cienījamie pacienti!
Sakarā ar notiekošo šobrīd Latvijā un pasaulē, ar koronavīrusa Covid-19 izplatību un pieņemtajiem Latvijas Republikas Ministru Kabineta lēmumiem, atgādinu Jums, ka ir pieejamas online konsultācijas. Neapdraudēsim sevi un citus. Būsim atbildīgi. Nepieciešamības gadījumā lūgums sazināties pa elektronisko pastu 
[email protected], tālr: +37129889024 { arī Whatsapp} vai skype { pēc kontaktēšanās pa vienu no iepriekš norādītajiem veidiem}.

Skype konsultācijas ir pacientiem, kuri nevar ierasties klātienē. 

Esmu gandarīta palīdzēt visiem pacientiem vislabākajā un pieņemamākajā veidā un ceru uz abpusēji pozitīvu un rezultatīvu sadarbību.