Medicīnā strādāju 30 gadus un mīlestība uz šo nodarbošanos man ir tikai gadu gaitā pieaugusi. 1998. gadā es absolvēju Latvijas Medicīnas Akadēmiju un kā ārsts esmu apguvusi 3 specialitātes - homeopāts, ģimenes ārsts un elektroakupunktūras diagnostika pēc Folla metodes.

Pirmā nozīmīgā saskarsme ar homeopātiju man bija vēl mācoties 3. kursā, kad pediatrijas nodarbības pasniedzēju aizvietoja homeopāts un stāstīja, protams, par homeopātiju. Informācija par homeopātiju man bija kā zibens spēriens un uzreiz sapratu, ka gribu kļūt par homeopātu, un tālāk jau viss notika likumsakarīgi.

Es iepazinos ar klasisko homeopātiju un ar pasaulē atzītāko klasiskās homeopātijas dižgaru Džordžu Vitulkas , kurš Grieķijā Alonisas salā ir nodibinājis  Starptautisko Klasiskās Homeopātijas Akadēmiju . Tur man bija iespēja vairākas reizes piedalīties homeopātijas meistarklasē un dziļāk praksē izprast homeopātijas teoriju

Vēlāk zināšanas par homeopātiju un tās pielietošanu papildināju arī pie  Dario Spinedi  Vācijā un semināros, kas tika organizēti tepat Latvijā.

Nu jau 2 gadus kā homeopātijas pasniedzēja esmu arī ārstu Tālākizglītības programmā - ārstiem, kuri vēlas iegūt homeopāta specialitāti.

Homeopātija manā praksē ir metode, kas ir vistuvākā un kuras darbība un filozofija ir man vispieņemamākā ārstēšanas metode, bet reāli iznāk kādreiz izmantot arī savas zināšanas klasiskajā medicīnā. Kaut arī uzskatu, ka medicīna kopumā ir viena - tā ir Visuma enerģijas instruments ārsta rokās un tās uzdevums ir palīdzēt pacientam no visas sirds un izmantot visas savas zināšanas un pieredzi otra cilvēka labā.

Savā praksē par mērķi esmu izvirzījusi ne tikai cilvēku ārstēšanu, bet arī izglītošanu par dzīvesveidu, domāšanu un dažādiem citiem paņēmieniem, kas cilvēkus darītu laimīgus un atrastu ceļu pašiem pie sevis.

Mēs varam dot tikai to, kas ir mūsos un ko mēs pārzinam. Tad tas strādā un dod labumu arī citiem. Un cilvēka sirds to jūt...

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.